Категории

ЧАВАДР ЕТРОПОЛЕ РАЗГРОМИ С 4:0 РИЛСКИ СПОРТИСТ 2011 САМОКОВ

15 Май 2018 | 10:15 Прочетена: 51

Чавдар Етрополе разгроми Рилски спортист 2011 Самоков с 4:0 в мач от третия  кръг на Югозападната „В” група. Мачът между двата тима се проведе на стадион „Чавдар” в Етрополе пред многобройна публика.
Етрополският тим бе по – добрия на терена и заслужена се поздравиха с победата накрая. Още в самото начало на мача отборът на Чавдар започна да атакува своя съперник и успеха за момчетата не закъсня. Още в 9 – та минута След бърза контраатака Николай Иванов вкара своето попадение в мача с асистенция на Михаил Михайлов. Минута  по – късно Симеон Вешев вкара второто попадение за отбора на Чавдар и домакините поведоха с 2:0. Играта на терена видимо се успокои, но момчетата от Етрополе продължаваха да владеят топката на терена. В 37-та минута след нарушение, Иван Мишев изпълни фаул, като стреля право към десния горен ъгъл на вратата и вкара третото попадение в мача.  Четвъртият гол в мача падна 3 минути по – късно, който бе реализиран от Симеон Вешев с асистенция на Николай Ботев.
Във второто полувреме на играта гостите опитваха множество удари към вратата на домакините, но те бяха безуспешни, след като Христо Матев успя да парира ударите им. До края на последния съдийски сигнал повече голове не бяха реалзирани, въпреки че имаше множество напрегнати ситуации.  Така отборът на Етрополе се поздрави с победата над Рилски спортист 2011.