Категории

ОБЩИНА ЕТРОПОЛЕ БЕ ДОМАКИН НА ОСМИ НАЦИОНАЛЕН ТУРИСТИЧЕСКИ СЪБОР „ЗЛАТНА ЕСЕН – ЕТРОПОЛЕ 2019”

07 Октомври 2019 | 16:16 Прочетена: 37

За поредна година Община Етрополе бе домакин на Осми Национален туристически събор „Златна есен – Етрополе 2019“ . Незабравими емоции и много щастие са част от емоциите, които ще останат в участниците от проведения осми национален туристически събор. Тази години мероприятието се проведе в рамките на три дни от 04.10. до 06.10. 2019 година.
Събралите се деца премериха сили в различни дисциплини, но накрая останаха с приятни емоции от заетите призови места.  Всяка година туристическият събор се провежда по случай Световния ден на туризма – 27-ми септември. Мероприятието протече под патронажа на Кмета на Община Етрополе, със съдействието на Българска федерация по туризъм и Туристическо дружество "Туризъм, спорт и екология Етрополе".
Туристическият събор бе открит от Росица Христова – ВрИД Кмет на Община Етрополе /Съгласно Решение №144/11.09.2019 г. на ОбС – Етрополе/. Тя приветства участниците с „Добре дошли” и им пожела незабравими емоции, спортменство в игрите и най – добрите да победят. Танцов ансамбъл „Балканска младост“ поздравиха участниците с прекрасен танц преди да започне „Майсторското управление на велосипед“.
Над 140 участника от 1-ви до 12-ти клас представиха своите училища, клубове и туристически дружества: СУ „Христо Ясенов” – град Етрополе, ПГ „Тодор Пеев” – град Етрополе, ОУ „Христо Ботев” – град Етрополе, ОУ „Отец Паисий” – гр. Кнежа; ПГЗ „Стефан Цанов” – гр. Кнежа, ОУ „Любен Каравелов“ – село Трудовец, Коло клуб „Отец Паисии“ ТД, Туризъм, спорт и екология – „Погледец“ – Бистрица, ТД ТСЕ „Етрополе”.
Дисциплините, в които се състезаваха участниците бяха: спортно-туристическа щафета, построяване на палатка за време, дартс, теглене на въже, майсторско управление на велосипед и колокрос.  В дисциплините майсторско управление на велосипед и колокрос класирането беше индивидуално, като участниците бяха наградени с грамоти и медали.
Ръководството на Община Етрополе бе подсигурила за всички участници награден фонд от грамоти и медали,  кроасани за следобедна закуска между различните дисциплини. Наградите бяха връчени от Росица Иванова – Началник отдел „Социална политика, спорт и туризъм“ в Общинска администрация – Етрополе.


I.СПОРТНО ТУРИСТИЧЕСКА ЩАФЕТА
 1-4 клас
I. ТД ТСЕ „Етрополе“, 2-ри отбор           
II. СУ „Христо Ясенов” – град Етрополе, 2-ри отбор        
III. ОУ „Отец Паисий” – град Кнежа, 1-ви отбор
5-7 клас
I.ОУ ”Любен Каравелов“- село Трудовец                    
II. СУ „Христо Ясенов” град Етрополе, 2-ри отбор                 
III. ОУ „Христо Ботев” град Етрополе, 2-ри отбор
8-12 клас
I. ПГ „Тодор Пеев“ – град Етрополе                
II. ПГЗ „Стефан Цанов” – град Кнежа, 1-ви отбор                       
III. СУ „Христо Ясенов” –град Етрополе, 1-ви отбор
II.ТЕГЛЕНЕ НА ВЪЖЕ
 1-4 клас
I. ОУ „Отец Паисий” – град Кнежа,
II. ОУ ”Христо Ботев“ 2-ри отбор  
III. СУ „Христо Ясенов” град Етрополе

5-7 клас
I. ОУ „Отец Паисий” – град Кнежа, 2-ри отбор
II. ОУ „Христо Ботев“ – град Етрополе, 1-ми отбор
III. ОУ „Отец Паисий” – град Кнежа, 1-ви отбор

8-12 клас
I. СУ „Христо Ясенов“ – град Етрополе, 1-ви отбор
II. ПГЗ ”Стефан Цанов”- град Кнежа, 2-ри отбор
III. ПГ „Тодор Пеев” – град Етрополе

III.Д А Р Т С
1-4 клас
I.ОУ „Христо Ботев“ – Етрополе, 1-ви отбор       
II.ТД ТСЕ „Етрополе“, 2-ри отбор             
III. ОУ „Христо Ботев“ – град Етрополе, 2-ри отбор
5-7 клас
I.СУ „Христо Ясенов“ – град Етрополе, 1-ви отбор               
II.ОУ „Христо Ботев“ – град Етрополе, 1-ви отбор               
III. ОУ „Христо Ботев“ – град Етрополе, 2-ри отбор
8-12 клас
I. ПГ „Тодор Пеев“ – град Етрополе                             
II.ТД ТСЕ „Етрополе“ , 2-ри отбор               
III. СУ „Христо Ясенов“ – град Етрополе, 1-ви отбор
IV.ПОСТРОЯВАНЕ НА ПАЛАТКА
1-4 клас
I. ТД ТСЕ „Етрополе, 2-ри отбор                          
II. СУ „Христо Ясенов” – град Етрополе, 1-ви отбор           
III. СУ „Христо Ясенов“ – град Етрополе, 2-ри отбор
5-7 клас
I. СУ „Христо Ясенов” - град Етрополе 2-ри отбор                   
II. ОУ „Отец Паисий” – град Кнежа, 1-ви отбор             
III. СУ „Христо Ясенов“ – град Етрополе, 1-ви отбор
8-12 клас
I.ТД ТСЕ „Етрополе“ – град Етрополе, 1-ми отбор                   
II. СУ „Христо Ясенов“ – град Етрополе, 1-ви отбор                      
III. ТД ТСЕ „Етрополе” – град Етрополе, 2-ри отбор
V.МАЙСТОРСКО УПРАВЛЕНИЕ НА ВЕЛОСИПЕД
1-4 клас Момичета
1.Мелег Одаджийска – град Кнежа
2.Радослава Иванова – град Етрополе
3. Рая Кирилова – град Етрополе

1-4 клас Момчета
1.Цветелин Христов – град Етрополе
2. Иван Иванов – град Етрополе
3.Цветомир Йотов– град Етрополе

5-7 клас Момичета
1.Милена Карповска – град Кнежа
2. Цветомира Петкова –град Кнежа
3.Божидарка Василева – град Етрополе

5-7 клас Момчета
1.Мартин Иванов – град Етрополе
2.Кристиян Иванов- град Етрополе
3. Радослав Петров – град Етрополе
8-12  клас Момичета
1.Анна – Радина Борисова - град Етрополе
2. Памела Гетова– град Етрополе

8-12  клас Момчета
1.Павел Грамов – град Кнежа
2.Алекс Владов– град Етрополе
3.Генади Кръстев– град Етрополе

VI.КОЛО КРОС
1-4 клас Момичета
1.Виктория Василева – град Етрополе
2.Рая Йорданова – град Етрополе
3.Стефани Овчарова– град Етрополе

1-4 клас Момчета
1.Иван Иванов – град Етрополе
2.Цветелин Христова-град Етрополе
3.Георги Христова– град Етрополе

5-7 клас Момичета
1.Божидарка Василева– град Етрополе

5-7 клас Момчета
1.Мартин Иванов– град Етрополе
2.Кристиян Иванов– град Етрополе
3.Мариян Иванов – град Етрополе

8-12  клас Момичета
1.Памела Гетова – град Етрополе
2.Анна – Радина Борисова –град Етрополе
3. Милена Карповска-град Кнежа

8-12 клас Момчета
1.Генади Кръстев –град Етрополе
2.Алекс Владод– град Етрополе

К О М П Л Е К С Н О   К Л А С И Р А Н Е
1-4 клас
1. СУ „Христо Ясенов” – град Етрополе               
2. ОУ „Христо Ботев“ – град Етрополе
3.ТД ТСЕ „Етрополе“ – град Етрополе             
5-7 клас
1. ОУ „Отец Паисий“ – град Кнежа           
2. СУ „Христо Ясенов“ – град Етрополе
3. ОУ „Христо Ботев“ – град Етрополе           
               
8 - 12 клас
1. СУ „Христо Ясенов” град Етрополе                     
2. ТД ТСЕ „Етрополе“ – град Етрополе           
3. ПГ „Тодор Пеев” – град Етрополе           








Актуално

Харесва ли ви новата визия на сайта?