РЕЗУЛТАТИ ОТ ФУТБОЛНИ СРЕЩИ ПРЕЗ УИКЕНДА (18 -19.11.2017 г.)

• Печат

DSC 0103

През изминалия уикенд се изиграха поредица от футболни срещи. Първата среща бе на мъжкия отбор на Чавдар Етрополе на 18 ноември. В мач от 16-ти кръг на първенството на Югозападната трета лига отборът на Чавдар Етрополе взе една точка от гостуването им на Септември Симитли. Двубоят между двата тима завърши на равен 1:1.

Резултатът бе открит от етрополци, след като Николай Ботев бе фаулиран в наказателното поле и главния рефер отсъди дузпа за Чавдар. Дузпата бе изпълнена от Симеон Вешев, който поведе отбора си напред в мача с един гол преднина.
Малко по -късно домакините изравниха за 1:1. До края на последния съдийски сигнал, други попадение не бяха реализирани, въпреки атаките на двата тима. Момчетата от Етрополе показаха много добра спортна форма и хъс за победа, но не успяха да се разпишат в противниковата врата и да поведат отново в резултата.

В неделния ден, децата родени 2004 година бяха домакини на мача с Царско село (София). Етрополци победиха в резултатът с 3:2.

Младша зона, родени 2001 година допуснаха загуба от Витоша (София). Мачът се игра в София и завърши 3:1. Въпреки опитите на момчетата да реализират своите попадения малък шанс не им достигна затова.

Старшата зона на Чавдар Етрополе разгроми категорично отбора на Септември Симитли с 6:0. Първите 3 голи бяха вкарани в първата част на играта. След почивката етрополци излезнаха още по мотивирани на терена, с което успяха да реализират още положения.

Забележка: Снимките са от мача на Старша зона срещу Септември (Симитли).