РЕЗУЛТАТИ ОТ ВОЛЕЙБОЛНИТЕ СРЕЩИ ПРОВЕДЕНИ НА 19 НОЕМВРИ

DSC 0028

Женският волейболен отбор допусна домакинска загуба от обора на Колибри. Срещата започна повече от добре за отбора на Етрополе, като момичетата поведоха в резултата и спечелиха убедително първия гейм с 25:16. За съжаление, отборът на Колибри се завърна много бързо в мача и спечелиха убедително следващите трите гейма, с което взеха и победата след мача (19:25; 17:25; 17:25). В класирането до момента Етрополе е на 3 място.

След срещата на жените, юношите бяха домакини на срещата срещу СУ (София). Момчетата на ВК „Етрополе“ се наложиха категорично с 3:0 гейма (25:17; 25:19; 25:15), с което заслужено триумфираха с победа. Те показаха много добра спортна форма и хъс за победа и не оставиха шанс на съперника си. В класирането отбора се намира на първа място.