РЕЗУЛТАТИ ОТ ИЗИГРАНИ ФУТБОЛНИ СРЕЩИ ПРЕЗ УИКЕНДА (04.05.11.2017 ГОДИНА)

DSC 0019

През този уикенд (04-05.11.2017 година) се изиграха поредица от футболни срещи. Елитната група до 15 години бе домакин на мача с ОФК Пирин Благоевград. Момчетата с наставници Георги и Николай Атанасови загубиха от гостите с 0:2, макар че показах добра спортна форма и игра.

Младшата зона родени 2001 загубиха срещу тимът на ФК ЦСКА – София с 1:3. Момчетата на Тодор Стоев стояха добре на терена, но още в 5-та минута гостите откриха резултата с бърза атака. Домакините опитаха да изравнят резултата, но без успех, а 30-та минута отборът на ЦСКА вкара второто си попадение в мача. През втората част на играта, домакините не спираха да атакуват, но в 80-та минути преди края на мача с бърза контра атака гостите вкараха третото си попадение в мача. Малко преди края на мача и последния съдийски сигнал момчетата от Чавдар Етрополе вкараха своето единствено попадение в мача.

В неделния ден отборът на Чавдар Етрополе младша зона родени 2002 победиха отборът на Ботев 57 София с 0:4. Момчетата на Цветомир Ралков показаха по – добра игра на терена, спортна форма и хъс за победа, с което се наложиха категорично над софийския тим в играта. В следващия кръг отборът на Чавдар е домакин на срещата с Олимпиец.

Неделния двубой на децата родени 2004 година допуснаха загуба от тимът на Витоша 13 София. Отборът на Чавдар бе гост в срещата, като вкара едно единствено попадение в мача.

Мъжкият отбор на Чавдар Етрополе игра своя мач на 4 ноември, като бе гост на Рилски Спортист 2011 (Самоков) в мач от 14-ти кръг на първенството на Югозападната Трета лига. През първата част на играта попадение в мача не бе реализирано. След почивката домакините реализираха своето попадение в мача, като малко по – късно, голмайстор за отбора на Чавдар бе Виктор Пенчев, който реализира гол в противниковата врата. Реакцията на домакините не закъсня, когато те реализира втория си гол в мача. В следващия кръг отборът на Чавдар е домакин на срещата с Пирин (Гоце Делчев).

Забележка: Галерията от снимки е от мача между Чавдар Етрополе – ФК ЦСКА София, младша зона 2001 година.