ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА ПЕТРОВДЕН, 2017 г.

ПРАЗНИК НА ОБЩИНА ЕТРОПОЛЕ

 

Дата: 27.06.2017 г. /вторник/

17:00 часа – Приложно колоездене

Място: Централен площад

19:00 часа – Театрална постановка „Женско царство“, представена от ученически театрален състав при СУ „Хр. Ясенов"

         Място: Голям салон                            

   

Дата: 28.06.2017 г. /сряда/

17:00 часа – „Спомен за Ая“. Музикално-поетична вечер, посветена на д-р Антоанета Ангьозова-Ая Ангриан /1924-2016/

         Място: Малък салон

                 

19:00 часа – Концерт-спектакъл „Любимото Етрополе“ една продукция на вокална група „Ретротон“и Вили Рай

Място: Голям салон

29.06.2017 г. /четвъртък/

9:00 часа - Тържествена Света литургия, отслужена от Негово Високопреосвещенство Ловчанския Митрополит Гавриил

           Място: Цървката "Св. Петър и Павел", с. Лопян

 

11:00 часа – Откриване на гостуваща изложба на Исторически музей - гр. Горна Оряховица

        Място: Исторически музей-гр. Етрополе

14:00 часа – Турнир по тенис на маса

         Място: Спортна зала „Чавдар“

17:00 часа – Благотворителен базар „Произведено и изработено в Етрополе“

         Място: Централен площад

18:30 часа – Изпълнения на Младежки духов оркестър-гр. Етрополе

         Място: Централен площад

18:50 часа– Панихида за почитане паметта на загиналите във войните /1868-1918 г./ етрополци

Място: Паметник на загиналите във войните етрополци

19:00 часа – Слово на инж. Павлин Бончев по случай 90 години от тържественото откриване Паметника на загиналите във войните /1868-1918 г./ етрополци

Място: Паметник на загиналите във войните етрополци

        

19:10 часа - Поднасяне венци и цветя пред Паметника на загиналите във войните етрополци

         Място: Паметник на загиналите във войните етрополци

/Записване на цветята: 18.00 ч. до 18.40 ч., фоае 1 етаж/

19:20 часа - Изпълнения на мажоретен състав при СУ „Хр. Ясенов“

Място: Централен площад

19:30 часа – Приветствие на Кмета на община Етрополе

Място: Централен площад

19:35 часа – Празничен концерт-спектакъл, с участието на танцова формация „Елика“ и Интро-квартет

Място: Централен площад

20:30 часа – Илюминации

Място: Централен площад